Üniversite hastanesine güvenlik alımı! Başvurular açıldı

Resmi Gazete'de yayımlandı... Üniversite hastanesi için güvenlik görevlisi alımı başladı. Müracaat şartları resmen duyurulurken, toplamda 5 kişinin işe alınacağı belirtildi.

Üniversite hastanesine güvenlik alımı! Başvurular açıldı

Üniversitesi Hastanesi Resmi Gazete de yayınlanan ilama göre 5 güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. 2022 KPSS sınavına girmiş olmak ve KPSS sınavından 60 puan almış olmak gereklidir. Başvuru yapacak olan adayların Üniversitesi Hastanesi tarafından istenilen şartlara uygunluk sağlaması istenmektedir. 2 kadın ve 3 erkek güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Güvenlik Görevlisi Alımı Müracaat Şartları Nedir?

En az 1 yıl güvenlik görevlisi kadrosun da tecrübe sahibi olma şartı aranıyor.

2022 yılında yapılan lise KPSS sınavın da önlisans mezunları için P93 ve lise mezunları için P94 puan türlerin de 60 puan alınmış olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan güvenlik görevlisi kadrosu için 35 yaşında olmak gereklidir. 36 yaşından gün almış olan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Güvenlik görevlisi kadrosu için vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlanması istenmektedir.

Başvuru yapacak olan erkek adaylar için 170 cm den kısa; kadın adaylar için ise 160 cm den kısa olunmaması gerekmektedir. İstenilen bu şart için devlet kurumu sağlık raporu belgesi istemektedir.

Görevini daimi yapmasına engel sağlık sorunun olmaması gerekmektedir.

Adaylar sadece bir tane kadroya başvuru yapabilirler. Birden fazla kadroya başvuru yapan adayların başvuruları devlet kurumu tarafından geçersiz sayılacaktır.

Bölüm şartı aranmamakla birlikte en az lise mezunu olunması gerekmektedir.

guvenlik-2.jpg

Müracaatlar Nasıl Yapılacak?

Üniversite Hastanesi tarafından yayınlanan güvenlikçi alımı ilanına göre adaylar için başvurular 1 Aralık 2022 tarihin de alınmaya başlanmıştır. 15 Aralık 2022 tarihine kadar adayların başvurularını tamamlamış olması gerekmektedir. Başvurular elektronik başvuru ile alınacak olup; adaylar Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım üzerinden online başvuru yapacaklardır. Geç başvurular kabul edilmeyecektir. Şahsen başvuru ve diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Güvenlik Görevlisi Alımı Duyurusu

Üniversite Hastanesi tarafından yayınlanan söz konusu ilana göre güvenlik görevlisi alımı Kayseri Üniversite Hastanesi bünyesi de yapılacaktır. İstihdam edilecek güvenlik görevlisi adayları Kayseri ilin de çalışacaklardır.