Üniversiteye KPSS şartsız sözleşmeli personel alımı başladı! Başvuru şartları açıklandı

Erciyes Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Rektörlükten gelen açıklamaya göre 2 erkek, 2 kadın olmak üzere 4 canlı model alınacak.

Üniversiteye KPSS şartsız sözleşmeli personel alımı başladı! Başvuru şartları açıklandı

Erciyes Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi gazetede gelmiş olan personel alımı ilanına göre Erciyes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Kadın Erkek adaylar içerisinden olmak üzere Lisans Mezunu Personel alacak. Alımlar Canlı Model pozisyonunda olmak üzere 1 yıldan az süreli veya mevsimlik çalışma süresi ile 4 personel alınacak.

Kontenjan Bilgisi nedir?

Toplamda 4 kişilik kadro ile,

  • 2 Erkek,
  • 2 Kadın,

canlı model alımı gerçekleştirilecektir.

2022/12/20/personel.jpg

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Erciyes Üniversitesi Personel alımı için genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca Herhangi bir KPSS Şartı Aranmayacaktır. Adaylar sözlü sınav sonucuna göre belirlenecektir.

Bunun dışında özel olarak,

Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarının birinden mezun olmak, Vücut bütünlüğüne sahip olmak.Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olmak. (Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış sağlık raporu ile belgelenmesi gerekmekte olup, göreve başlaması uygun görülen adaylardan istenilecektir.)

2022/12/21/personel-5.jpg

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı için başvurular 1 Şubat 2023 tarihi ile başlayacak olup en geç 15 Şubat 2023 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı İdari Personel ve Kadro Şube Müdürlüğüne istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır.