Yüksek Maaşlı 7 Unvanda 400 Personel Alımı yapılacak! Başvuru ekranı açıldı..

İller Bankası 7 farklı şubede 400 kadro için online memur alımı için başvuruları alıyor. Banka personeli atamasına kimler başvurabilir? İşte sürece ilişkin tüm detaylar ve başvurular.

Yüksek Maaşlı 7 Unvanda 400 Personel Alımı yapılacak! Başvuru ekranı açıldı..

İller Bankası A.Ş. güncel 400 kamu personel alımı online başvuruları alınıyor. Sözleşmeli 400 banka personeli alımı için gerekli tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. Banka tarafından Genel Müdürlük birimi ile Yurt İçi Hizmet Birimlerinde olmak üzere mühendis alımı, mimar alımı, şehir plancısı alımı, peyzaj mimarı alımı, tekniker alımı, yönetim personeli alımı ile büro personeli alımı başvuru süreci tamamlanacak.

İller Bankası personel alımı (genel şartlar)

Başvuru için T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından yasaklı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, TCK’da yer alan ve belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, diğer resmi veya özel kurum ve kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir akıl hastalığı bulunmamak, ilgili banka mevzuat hükümlerine göre mali sektörde ve bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak ve KPSS’den ilgili puan türlerinden en az 70 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

Kamu memur alımı (mezuniyet şartları)

Mühendis alımı için İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans,

Mimar alımı için Mimarlık lisans,

Peyzaj Mimarlığı alımı için Peyzaj Mimarlığı lisans,

Şehir Plancısı alımı için Şehir ve Bölge Planlama lisans,

Yönetim Personeli alımı için İktisat, İşletme, Maliye, Bankacılık, Kamu Yönetimi ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans,

Tekniker alımı için Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Teknolojisi, İnşaat Teknikerliği, Makine Teknikerliği, Elektrik Teknikerliği, Harita Kadastro Teknikerliği önlisans,

Büro Personeli alımı için Banka ve Sigorta Yönetimi, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Finans, Finans ve Muhasebe, Genel İşletme, İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş İdaresi, İşletme, İşletme Yönetimi, İşletmecilik, İşletme-Muhasebe, Maliye, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Personel, Personel Yönetimi, Sevk ve İdare, Sigortacılık, Yöneticilik ve Yönetim önlisans mezunu olmak şartı var.

iller-bankasi-memur-alimi.jpg

Sözleşmeli personel alımı (başvuru süreci)

İller Bankası 400 kadroya sözleşmeli personel alımı için başvurular 3 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek. Başvurular için adaylar aşağıdaki ekran üzerinden iş ve işlemlerini yapabilirler.Aşağıdaki İller Bankası internet başvuru ekranında yer alan “İş Talep Formunu” doldurup JPEG formatındaki ebadında vesikalık fotoğraflarının da eklenmesiyle online olarak yapılabilecek. İşte tüm detayların yer aldığı kılavuz ve başvuru ekranı:

İller Bankası başvuru ekranı.